Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chára a Halák Stanley Cup nezískali, Boston rozhodujúci zápas prehral (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Stream pls

Vďaka

Livetv.sx

St. Louis - prvy Stanley Cup v historii..nech ho maju, prajem im ho..Boston vyhral SC uz viackrat, tak nech ho ma team, ktory ho este neziskal... a St. Louis to aj prajem z ucty k Palimu Demitrovi a nezabudnutelnym spomienkam na Slovak Pack - Demitra, Handzu, Bartecko ... ( a samozrejme P. Stastny ako myslim funkcionar teamu) ... to boli casy...tak nech sa oslavy na Missouri vydaria a rozpeckuju to tam :-) https://www.webnoviny.sk/volal...

Nuz

kazdy na Slovensku prial Bostonu a Zdenovi ale samozrejme okrem ludi okolo ´kandidata´ Mirka

No ja som držal St. Luis kvôli tomuto chlapíkovi

kazdy hovori

ze v sucastnosti uz dominuju hokeju uz aj mensi a rychlejsi...ale ukazalo sa ze je to pravda len v zadkladnej casti...play off je uplne ina sutaz...po druhom zapase som pisal ze je zle ked som videl aka hraju blues, ze to asi nedopadne dobre pre boston a vysmiali ma..blues maju tvrdych vysokych hracov kazdy zapas jeden hit za hitom az brutalnym sposobom, vyradovali kazdy tim takymto sposobom, nicili takto elitne lajny superov a vyradovali ich hracov a to nielen obrovky obrancovia ako Pietrangelo, Parayko, Bowmeester ci Gunarson, Edmundson ale aj utocnici su silni fyzicky ako O'Reilly, Perron,Maroon atd atd...uz so davno nevidel aby takto fyzickou hrou pretlacovali jedneho supera za druhym bolo to skvele a mali a rychli sa tomu nevedeli vobec prisposobit....jedine Boston odolaval lebo mal Charu ale aj oni nakoniec podlahli skvelej fyzickej hre Blues.....skoda ze to nevyslo pre Zdena to bola asi uz posledna sanca, zasluzi si obrovsky respekt.

Iste,

logicky by ma viac potešilo, keby SC získali Chára a Halák, ale je možno spravodlivé a som rád, že ho napokon vyhral v rámci organizácie St.Louis aj Jay Bouwmeester. Myslím, že je to pre tohto fairového beka (priemer necelých 40 trestných minút na jedu sezónu) po toľkých odohraných zápasoch v NHL, či získaných medailách na MS, alebo na Kanadskom pohári v drese Kanady veľké zadosťučinenie.

Vdaka

Ten prvy gol uz visel vo vzduchu, oRilley a jeho utok ich tocili a ten do satne? Uff 5s , Vsimli ste si ze 5 na 5 Boston nedava v utocnej tretine obrancom na strelu od modrej? Tot aj rozdiel pri STL (prvy gol)