Lobotka si protihráčov vodil ako kužele. Kucka bol hladný ako lev (Späť na článok)

dezorientovany jak madar v kukurici.. s prehladom si odkontroloval loptu za ciaru, pri jedinej sanci sa zlozil jak kadibudka, kazdy dotyk s loptou bol obrovskym stresom.. zufalejsia nominacia uz len duris..
valjent hrat nemoze, naco by aj hral z takej trapnej ligy.. najlepsi lobotka, dubravka, dnes aj kucko

Nie,

nepomýlil sa. On len to, čo videl, tomu nerozumel.

Hodnoť

Haraslín zavrel kritikom ústa.

Po takomto výkone, už snaď nikto nebude trolovať, aby hral v základe. Haraslín má potenciál, ale stagnuje, ukazuje sa, že Polská liga je slabá a potrebuje sa posunúť do silnejšej ligy, aby sa dokázal presadiť aj v repre. Keď sa nepresadil s Azerbajdžanom, čo by robil v barážových zápasoch s ťažšími súpermi?

presne tak, zatiaľ na to ešte nemá. Lepšie krídlo, ako je Mak, aj napriek tomu, že v Zenite aktuálne nehráva, bohužiaľ nemáme. Rusnák krídlo nie je, chýba mu rýchlosť a aj ochota behať. Jeden na jedného môže hrať akurát Weiss, ktorý skončil v repre, resp. pol roka nehral poriadne ani v klube (a pri pôsobení v Katare bohužiaľ maximálne 30 minút, viacej nevládze), Stoch stratil na rýchlosti a výbušnosti a skôr sa vždy tlačí do stredu, nuž a Mihalík nehráva ani v Gdaňsku. Možno by tam mohol hrať Kucka, na kraji zálohy hrával v Miláne aj Janove, rád kľučkuje, tam by si to mohol dovoliť viac. A na jeho miesto Bénes.
Súhlasím aj s tvojim hodnotením Gyombéra. Hral dobre, aj predtým s Walesom. Stopér je to na naše pomery veľmi dobrý, len ho má veľa ľudí zapísaného zo zápasov, keď ho Kozák dával hrať na kraje obrany alebo do zálohy, kde mu to moc nesedí

po jednom zapase ho odpisujete?

To je cudne. Haraslin dnes sice nezahral idealne ale po jednom zapase ho odpisat je trapne. Navyse oprot Makovi namal tolko casu sa zohrat so spoluhracmi. Kolko zapasov pokazil Mak? A tomu to odpustite? Mak sa dostane sice do nejakych sanci ale vsetko zbrkle pozahadzuje.

Vôbec ho neodpisujem, má potenciál,

len momentálne mám pocit, že stagnuje. Je to práve naopak, Haraslín zahral výborne 1 polčas za A tím, so slabučkým Jordánskom, v ostatných bol slabý. Weissa, alebo Stocha by zožrali za takéto výkony.

Hodnoť

Dat Lobotkovi len 6 resp Hamsikovi 7 je choré... Nehrali sme síce proti Anglicku ale aj tak zahrali na svetovej urovni. Zaslúžili by si min 8 resp 9. Pan redaktor, co viac by ste od nich cakali??

Súhlasím.

...

Hodnoť

A Dubravkovi dat 6???
Ved Nemal ziadnu robotu a napriek tomu zastudena odvrátil blamáž tesne pred koncom. Absolútna svetová extratrieda.
Výnimočne by som hodnotil aj Dudu, an KE’s neural 20 min. Vyrobil druhy gol

Dubravka dostal 6 asi len preto, ze nedal gol. :-)))

Hodnoť

Bero

Mne sa Berova hra páčila, dal by som mu vyššiu známku.

Hodnoť

kužele sa vodia? to by som si pozrel :)
inak tie hodnotenia neviem či sú za posledný zápas alebo za celú kvalifikáciu, proti Azerom to bol (až na koncovku) veľmi dobrý výkon, ak by to skončilo 4-5:1, nikto by sa nemohol čudovať

4-5:1?? pozeral si ktory zapas? :)

Slovensko - Azerbajdžan
V prvom polčase sme mohli pokojne tých 4-5 kúskov nasúkať. Potom to už bolo slabšie (určite aj s ohľadom na priebeh zápasu Wales - Maďarsko).

z ktorych nebezpecnych striel sme to mohli nasukat? :) Boli sme dominantni, nepustli sme ich na nasu polovicu ale vylozene sance sme si nevypracovali. Strely na branu nie su adekvatny parameter na porovnavanie.

Hodnoť

Dostal už niekto od SME známku 10?

Len pre zaujímavosť.

Hodnoť

Videl som iba druhý polčas, ale hráč s kapitánskou páskou smerom dozadu 100% prihrávky a zabrzdenie útoku neraz s možnosťou prečíslenia, smerom dopredu snaď nebola dobrá prihrávka, po jeho kikse mohol padnúť gól. Druhý polčas 2.

Hodnoť

nechápem

čo v reprezentácii stále robí Ďuriš. Duda ukázal genialitu keď vypracoval gól pre Hamšíka. Mal by dostať ďaleko viac šancí.

Hodnoť

Divné hodnotenia.

Slabý futbal, proti slabému súperovi. Ak by hodnotenia sedeli tak sme už na ME. Hamšík zo zlej prihrávky protiútok a takmer gól, tak ako proti Chorv. Stále si klameme, proti Írom takáto prechádzka rozhodne nebude stačiť.