SME
Nedeľa, 29. marec, 2020 | Meniny má Miroslav

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovák v Bielorusku: Keď si kryjem tvár, ľudia sa mi čudujú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Vyzera to tak, ze sa v Bielorusku od Chernobyl 1986 nezmenilo nic co sa tyka politiky a s nim suvisiaci pohlad na verejne zdravie.
 

 

neber Blahovi iluzie o socialisticko-fasisticko-populistickych politikov
 
Hodnoť

 

Traktory vsetko vyriesia a futbalista nevidi do toho, ako to prezident mysli. Mile, takto odpovedat na nazor na liecbu corona virusu traktormi.
 
Hodnoť

Chápem.

Nemôže na plnú hubu vysloviť svoj názor, inak by mu Luky ukázal, zač je toho traktor. Na chlebodarcu sa verejne nekydá.
 
Hodnoť

 

co v bielorusku v londyne som ako prasivec
 

 

Kde si zohnal v Londyne rusko ???
 
Hodnoť

 

Tak viem, že aj tam koronavirus zakázal prezident ako u suseda
 
Hodnoť

Tak

pán prezident toho už narozpraval. Je to tam ako je. No a teraz k vírusu ľudia tam majú z toho strach,hold ale tá ich mentalita. Opatrenia. Sú určené rizikové štáty,kto prichádza z rizikových štátov má na hranici meranu teplotu,vypisuje dotazník o pohybe,a robia každému test vyterom. Každému. Dáte telefón,v prípade pozitíviti volajú. Občanom Bieloruská keď boli v rizikovej krajine aj keď neboli pozitívny volajú a kontrolujú ich stav. Toto ako nikto nič v Rusku,Bieloruskú, Číne nikto nič nerobí len my sme tu lietadlo. Prečo to v EU tak vyzerá?
 

 

ja radšej EU ako tebou menované krajiny. I napriek problemom (kde nie su)
 

Ja

tak isto radšej EU aj keď to s tým nemá nič. Len som poukázal na to ako to fakt je. Takéto clanocky vznikali aj o Číne aký sú neschopný ako by to EU zvladla ľavou zadnou. A aká je realita. Niektorý pani musia stále otrcat prsty na iných aj napriek tomu že,ako si správne skonštatoval majú problémy aj oni.
 

 

Čína je schopná. ale keď si tam bol, tak vieš ako tam funguje sloboda slova.
 

Ja

reagujem na jednostranne zamerane clanocky. Písal som o Bieloruskú kde som často,v Číne som nebol. Nehodnotím slobodu slova,ani ich režim. Je tam aký tam je. Poukazujem na to že aj tam majú opatrenia,nekaslu na to ako sa píše. Ono poukazovať na neschopnosť suseda,že mu zlou opaterou zdochla koza keď mne už skapali dve je podľa mňa scestné. To aka je tam demokracia a sloboda slova,nepoukazuje na to že by automaticky mali zle plány a riešenia takýchto epidemiologickych situácii. To sa nedá dávať do súvislosti.
 


Najčítanejšie na SME Šport