SME
Štvrtok, 6. august, 2020 | Meniny má JozefinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Likvidátor Žiliny o licencii: Majú obavy, aby sme nedopadli ako Myjava (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Nie je to nič viac

než len bu bu bu zo strany SFZ, aby si zachovali tvár voči verejnosti, akože urobili všetko preto, aby poriadne preskúmali a zaručili, že MŠK Žilina je životaschopný subjekt...teraz príde MŠK s nejakým neuveriteľne nedôležitý papierom v podobe vyhlásenia, že neukončí likvidáciu do skončenia novej sezóny a Licenčnej komisii sa podlomia kolená z toho úžasu ako to pán Antošík celé zvládol a ide sa ďalej...licencia udelená...
 

 

Presne, marketing, ako keď Haplovi znížili mesačný plat z 15 “len” na 9tis EUR za takmer nič nerobenie.
 

 

Kluby vedia že vyradiť Žilinu by bol nebezpečný precedens.
Lebo Žilina je napriek oficiálnemu procesu likvidácie možno v lepšej kondície ako niektoré ďalšie kluby. Hlavne dokáže aspoň časť peňazí ktoré potrebuje zarobiť, kým niektoré iné kluby sú prakticky 100% odkázané na sponzorov, lebo zo vstupného a iných príjmov nezaplatia ani vodu na polievanie trávnika.
 
Hodnoť

Na smiech

spoločnosť v likvidácii ak dostane licenciu, tak sme fakt banánová repuvlika a máme žltozelený zväz. Jediná cesta je zbavit sa likvidacie
 

Súhlas,

klub si bol vedomý, že ak spoločnosť vstúpi do likvidácie, likvidátor môže v mene spoločnosti vykonávať len také úkony, ktoré smerujú k likvidácii spoločnosti. Najmä môže plniť záväzky spoločnosti, uplatňovať pohľadávky a prijímať plnenia, konať za spoločnosť pred súdmi a inými orgánmi a v neposlednom rade môže uzatvárať zmiery a dohody o zmene a zániku práv a záväzkov. Nové zmluvy však môže uzatvárať len v súvislosti s ukončením doterajších právnych záväzkov. To znamená, že nemôže uzatvárať nové zmluvy. Klub sa dostal do pasce a nechápem, ako si môžu čudovať, že nedostanú licenciu.
 

 

Spoločníci alebo príslušný orgán spoločnosti môžu zrušiť svoje rozhodnutie o zrušení spoločnosti a jej vstupe do likvidácie do času, než sa začalo s rozdeľovaním likvidačného zostatku. Odo dňa nadobudnutia účinnosti tohto rozhodnutia sa skončí výkon funkcie likvidátora a likvidátor je povinný odovzdať všetky doklady o priebehu likvidácie štatutárnemu orgánu spoločnosti.
 
Hodnoť

jozko miluje futbal

preto hned ako prisla korona poslal klub do likvidacie.A teraz,ked nedostal licenciu lebo je v likvidacii, ide hned podniknut kroky,aby licenciu opat dostal,lebo on miluje futbal....raz darmo.Privatizer co ***** stat pri papiernach sa nezaprie.Co uz.Jozko miluje futbal.Alebo nie...??
 

...

"Privatizer co ***** stat pri papiernach"...Prečo teda ten "privatizér" nesedí alebo nesedel za mrežami? Viete niečo viac, čo iní nevedia?
A keby "Jožko" nemiloval futbal, myslíte, že by bol štvrťstoročie pri žilinskom futbale??
Áno alebo nie?
 
Hodnoť

čistá psychiatria

Likvidujem klub a súčasne ho prihlasujem do budúcej sezóny. Predpíšte Jožkovi tabletky, vy*žubala mačka ftáčka
 

...

no a kedy mal podľa vás podať prihlášku na novú sezónu? Až klub nebude v likvidácii?
Počítam, že prihláška na novú sezónu sa podáva každý rok do určitého dátumu. Tá sa podľa všetkého podala, tak nechápem, čo majú s tým robiť nejaké lieky na predpis??
 
Hodnoť

***** velebený antošík

určite niečo super vymyslí.
 

...

čo také by mal vymyslieť? a čo znamená tých 5 hviezdičiek?
Som zvedavý.
 
Hodnoť

 

Zilinska spekulacia, stratili kredit. Antosik bude mat co robit, ak bude chciet ukazat, ze si zasluzi aspon nejaku uctu.
 


Najčítanejšie na SME Šport