<![CDATA[Príspevky používateľa: Belvary]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Mon, 19 Aug 2019 16:04:08 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Akože nikto nekecal]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27510418/Chara-prepisal-historiu-Ziadny-obranca-v-jeho-veku-nedal-gol-vo-finale.html 27510418 Tue, 11 Jun 2019 07:21:41 +0000 <![CDATA[Nepíš ked nerozumieš]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27509274/Chara-prepisal-historiu-Ziadny-obranca-v-jeho-veku-nedal-gol-vo-finale.html 27509274 Mon, 10 Jun 2019 15:37:53 +0000 <![CDATA[Záborská už nemohla kandidovať]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27469547/Smer-sa-musi-KDH-dakuje-Co-hovoria-na-vysledky-strany.html 27469547 Sun, 26 May 2019 14:06:59 +0000 <![CDATA[Pán Berzedi]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27430947/Slovaci-citili-krivdu-Kazdy-videl-ze-nas-poskodili-tvrdi-Buc.html 27430947 Sun, 12 May 2019 07:48:49 +0000 <![CDATA[Ved sú až v septembri]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27387348/Trasa-majstrovstiev-je-ako-pre-Petra-Sagana-veri-Kolar-Talianov-vsak-trat-prekvapila.html 27387348 Tue, 23 Apr 2019 15:34:29 +0000 <![CDATA[Divná je ta vaša práca]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27379662/Obchody-sa-opat-zavru-Ako-sme-si-zvykli-na-sviatky-bez-teplych-rozkov.html 27379662 Fri, 19 Apr 2019 07:27:12 +0000 <![CDATA[Kvalita zvyšku ligy je aká?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27364239/Slovan-moze-ziskat-prezyvku-akou-sa-pysi-slavny-Juventus.html 27364239 Fri, 12 Apr 2019 12:38:02 +0000 <![CDATA[Teraz platím 70 evri v Starom meste]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27359992/Za-parkovanie-prveho-auta-si-ma-domacnost-platit-49-eur-rocne.html 27359992 Thu, 11 Apr 2019 05:54:53 +0000 <![CDATA[Neskutočná úbohosť]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27284261/V-cisternach-na-biofarme-v-Levoci-nasli-necertifikovane-hnojivo.html 27284261 Sat, 16 Mar 2019 15:03:52 +0000 <![CDATA[Aj z Belize mal hned]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27222084/Talianska-novinarka-Prokuratura-v-Reggio-Calabria-nepoprela-Ficov-telefonat.html 27222084 Sun, 24 Feb 2019 09:14:05 +0000 <![CDATA[Vysoké lopty mu robia problémy]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27185437/Spravil-Dubravka-chybu-Rozhodca-ho-mal-chranit-tvrdil-Benitez.html 27185437 Tue, 12 Feb 2019 08:43:15 +0000 <![CDATA[Ste trapní]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27164852/Caputova-vs-Mistrik-My-nie-sme-superi-to-je-niekto-iny.html 27164852 Mon, 04 Feb 2019 18:57:14 +0000 <![CDATA[16.decembra sa to stalo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/27073919/Rooney-prisiel-na-letisko-vo-Virginii-opity-a-nadaval.html 27073919 Sun, 06 Jan 2019 21:18:58 +0000 <![CDATA[Neverending story]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26783870/Reprezentantov-laka-porusenie-discipliny-Dostali-vsak-po-pysku.html 26783870 Fri, 19 Oct 2018 17:42:24 +0000 <![CDATA[Súhlas]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26780232/Stari-v-izbe-a-mladi-vonku-Sedem-hracov-ktori-porusili-vecierku.html 26780232 Thu, 18 Oct 2018 10:37:38 +0000 <![CDATA[Najčastejšie sa ako nový tréner spomína]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26772536/Skriniar-Kritiku-trenera-beriem-sportovo-v-Ziline-ma-kritizoval-kazdy.html 26772536 Mon, 15 Oct 2018 12:24:21 +0000 <![CDATA[Tak, tak "a ďalší..."]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26757489/Piloti-vzlietli-na-pocest-Stefanika-Uctili-si-ho-pamatnym-letom.html 26757489 Mon, 08 Oct 2018 19:43:57 +0000 <![CDATA[Trapné]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26751557/Trnka-Udajna-objednavka-Sufliarskeho-vrazdy-ma-desi.html 26751557 Fri, 05 Oct 2018 15:37:46 +0000 <![CDATA[Tretí sprava je Jožo Adamec]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26652070/Smutok-v-Spartaku-Zomrel-najmladsi-Malatinskeho-majster.html 26652070 Sat, 25 Aug 2018 19:44:10 +0000 <![CDATA[organizovaná hra s výbornou kondíciou]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/26649105/Trnava-ma-na-dosah-velky-uspech-Aj-vdaka-chemii-a-kompaktnosti.html 26649105 Fri, 24 Aug 2018 11:17:24 +0000