Svitko mal v Taliansku ťažký pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkomÚspešný slovenský motocyklista ďalšie vyšetrenia absolvuje na Slovensku.
26.02.20241
Miloslav Šebela21.01.20244
Tri roky vravím, že to bol posledný Dakar. Teraz to vo mne rezonuje, hovorí SvitkoNajviac sa mu darilo v etape, ktorej sa bál.
Miloslav Šebela19.01.20243
Svitko aj Varga zvládli Rely Dakar výborne, obaja si oproti vlaňajšku polepšiliJuraj Varga si na Dakare vybojoval pódiovú priečku.
Miloslav Šebela18.01.20241
Dal som si voľný deň, minul som všetky kolesá, smial sa SvitkoSlovenský pretekár si udržal 9. priečku na Rely Dakar.
Miloslav Šebela17.01.20241
Svitko musel spomaliť, Škodovka zapadla a sen o víťazstve sa rozplynulSvitko obsadil v 10. etape 22. miesto.
17.01.2024
Svitko v desiatej etape zaostal za najlepšími, v celkovom hodnotení sa ale nezhoršilPozrite si výsledky desiatej etapy Rely Dakar 2024.
17.01.2024
16.01.2024
Svitko s ďalším dobrým výsledkom, už v siedmej etape skončil v top 10Víťaz etapy poskočil na pódium.
16.01.2024
Miloslav Šebela15.01.20241
Niektorí pred cieľom brzdili. Taktika dostala prednosť pred súťažením, reagoval FrancúzŠtefan Svitko si udržal 9. priečku. Varga je tretí.
Športový TV program: Petra Vlhová absolvuje slalom a obrovský slalom v Jasnej.
15.01.2024
Ako sa bude dariť Vlhovej vo Flachau a Jasnej? Začal sa aj Australian Open (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní.
15.01.2024
Miloslav Šebela14.01.2024
Ešte sa budú karty miešať. Chcem sa vyhnúť chybám, vraví SvitkoSlovák obsadil v nedeľu na Rely Dakar 7. miesto.