Tomáš Hasilla

Michal Šima na MS v letnom biatlone 2023.
26.08.2023
Zlato v šprinte v Osrblí získal Belgičan, Šima sa dostal do Top 30Ďalších šesť slovenských reprezentantov nepostúpilo do finálových pretekov.
26.08.2023
Mária Remeňová (vpravo).
25.08.2023
Slováci na MS tentokrát s horšími výsledkami, nenadviazali na juniorovPozrite si výsledky z druhého dňa MS.
25.08.2023
Tomáš Hasilla.
Nikola Baďová07.03.20233
Úpadok? Ľudia v slovenskom biatlone nechcú počuť pravdu, vraví SanitraSituácia sa bude opakovať aj o rok.
Vetle Sjaastad Christiansen.
05.03.2023
Mix dvojíc v Novom Meste na Morave ovládli Nóri, Lotyši sa dostali na pódiumSlovenská dvojica sa nezmestila do Top 20.
05.03.2023
Slovenský biatlonista Michal Šima.
02.03.20231
Skvelý výkon na strelnici nestačil. Šima doplatil na slabučký beh Ďalšie víťazstvo si pripísal Johannes Thingnes Bö.
02.03.20231
Miloslav Šebela27.02.2023
Vracia sa po ročnej pauze, aby pomohol biatlonovej reprezentáciiVo Svetovom pohári nastúpi Tomáš Hasilla po 13 mesiacoch.
Aktuálne jediní reprezentanti A-tímu Michal Šima a Tomáš Sklenárik.
Miloslav Šebela14.06.20222
Biatlonisti prišli o štafetu, traja reprezentanti vypadli z tímuMužská reprezentácia má aktuálne len dvoch reprezentantov.
Mária Remeňová.
30.01.2022
Nóri triumfovali v miešanej štafete, Remeňové sa na trať ani nedostaliSlovenskú zmiešanú štafetu stiahli z trate.
30.01.2022
Sverre Dahlen Aspenes.
29.01.2022
Slováci ani Slovenky nepresvedčili. Aspenes získal druhé zlatoTomáš Hasilla obsadil 45. miesto.
29.01.2022
28.01.2022
Hasilla na ME atakoval top 30. Do stíhačky postúpili aj sestry RemeňovéKazárovi preteky nevyšli.