Marek Čanecký

Marek Čanecký (vpravo) v reprezentačnom drese s Petrom a Jurajom Saganovcami.rozhovor
Miloslav Šebela29.02.20245
Boom okolo Sagana sme nevyužili. Ľudia však objavili cyklistiku, vraví ČaneckýBývalý majster Slovenska vymenil dres za oblek.
Matúš Stoček z tímu ATT Investments na podujatí Okolo Slovenska.
19.09.2023
V nominácii Slovenska na ME je 20 cyklistov, Sagan však do Holandska nepocestujeKontinentálny šampionát začína 20. septembra v Drenthe.
19.09.2023
Marek Čanecký (vľavo) s Petrom Saganom pred štartom majstrovstiev ČR a SR v  roku 2017. rozhovor
Miloslav Šebela22.03.2023
Jazdiť proti Peťovi Saganovi je stále ako sci-fi, vraví ČaneckýSlovenský reprezentant pomáha v novom tíme s talentami.
Peter Sagan na Okolo Slovenska 2021. Celková klasifikácia, výsledky a dresy.
17.09.2021
Konečné poradie, výsledky, dresy - Peter Sagan na Okolo Slovenska 2021Pozrite si konečné poradie na Okolo Slovenska 2021, Peter Sagan získal žltý aj zelený dres. Ako dopadli ostatní Slováci?
17.09.2021
Ilustračná fotografia.
22.09.202034
Slovensko posiela na MS šesťčlenný tím, chýbajú jazdci BoryMS v cyklistike hostí taliansky región Emilia Romagna.
Juraj Sagan.
22.08.20202
Nadvláda pokračuje. Juraj Sagan získal štvrtý titul majstra SlovenskaSaganovci vyhrali posledných desať šampionátov.
22.08.20202
Marek Čanecký.
21.10.20191
Cyklista Čanecký vyhral dve etapy a získal zelený dres na pretekoch v KameruneSlovák skončil celkovo na druhom mieste.
21.10.20191
Erik Baška.
Miloslav Šebela21.09.2019
Najlepší Slovák bol poriadne sklamaný: Mal som väčšie očakávaniaDomáci hodnotia Okolo Slovenska.
Elia Viviani víťazí v 4. etape na Okolo Slovenska 2019.
21.09.20193
Záverečnú etapu ovládol Viviani, celkovo na Okolo Slovenska uspel LampaertFinišovalo sa v Senici.
21.09.20193
Arnaud Démare na pretekoch Okolo Slovenska.
20.09.20193
Tretiu etapu Okolo Slovenska so špurtom do kopca vyhral Démare, líder sa nemenilZo Slovákov skončil najlepšie Erik Baška.