Immobile chce vraj opustiť Lazio pre napäté vzťahy s fanúšikmiSituácia s priaznivcami vyústila do násilia.
so 13:15
Sebastiano Luperto a Riccardo Calafiori.
pi 23:10
Empoli siahalo na prekvapenie. Bolognu však spasil striedajúci hráčGiovanni Fabbian prišiel na trávnik v 79. minúte.
pi 23:10
Ciro Immobile.
pi 22:021
Zaútočili na neho pred škôlkou jeho syna. Kapitán Lazia chce podniknúť právne krokyPodnecovanie k nenávisti je trestný čin, ktorý je treba potrestať, uviedla hráčova agentúra.
pi 22:021
Hráči AC Miláno
st 13:12
Razia v talianskom veľkoklube. Polícia prehľadala sídlo AC MilánoFinančná polícia okrem kancelárií klubu prehľadala údajne aj domy funkionárov.
st 13:12
Tréner Lazia Rím Maurizio Sarri
12.03.2024
Sarri sa vzdal funkcie trénera Lazia Rím, klub potvrdil jeho koniecZ postu kormidelníka odstúpil po pondelkovej domácej prehre 1:2 s Udinese Calcio.