Liga majstrov

Fotka zo zápasu Atletico Madrid - Inter Miláno.
st 23:443
Atletico sa nevzdalo a dvoma gólmi poslalo zápas do predĺženia, nakoniec rozhodli penaltyFutbalisti Interu nevyužili výhodu z prvého zápasu.
st 23:443
Jadon Sancho oslavuje gól.
st 22:53
Zatracovaný hráč Manchestru United zahviezdil, gólom poslal Dortmund do štvrťfinálePo remíze 1:1 z úvodného zápasu využili futbalisti Borussie domáce prostredie.
st 22:53
Borussia Dortmund - PSV Eindhoven: ONLINE prenos z odvety osemfinále Ligy majstrov.online
st 18:00
Liga majstrov: Borussia Dortmund triumfovala nad PSV Eindhoven a postúpilaSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety osemfinále Ligy majstrov: Borussia Dortmund - PSV Eindhoven.
st 18:00
Atletico Madrid - Inter Miláno: ONLINE prenos z odvety osemfinále Ligy majstrov.online
st 18:001
Liga majstrov: Atletico Madrid vyradilo Inter Miláno po penaltovom rozstreleSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety osemfinále Ligy majstrov: Atletico Madrid - Inter Miláno.
st 18:001
Mikel Arteta
st 12:27
Hádky v Lige majstrov. Tréner Porta obvinil Artetu: Urazil moju rodinuJedenástkový rozstrel rozhodol zápas Ligy majstrov po prvý raz od finále v roku 2016.
st 12:27
Stanislav Lobotka (vpravo) proti Barcelone.
Pavol Spálst 07:1520
Dostal škaredý úder, jeho Neapol cíti krivdu: Radšej nič nepoviem, vravel LobotkaXavi sa pýta: Čo urobíme so šašom Ligy majstrov?
Momentka zo zápasu Inter Miláno - Atletico Madrid v osemfinále Ligy majstrov, zľava Matteo Darmian a Antoine Griezmann
st 00:00
S hráčmi pôjdem až na smrť, hovorí Simeone. Atletico vyzve Inter aj s GriezmannomV prvom zápase zvíťazil milánsky Inter 1:0.
st 00:00
Bukayo Saka v súboji o loptu.
12.03.20243
Arsenal sa v odvete zmohol len na jeden gól, o postupujúcom tak rozhodli penaltyManko z prvého zápasu zmazal v 41. minúte Leandro Trossard.
12.03.20243
Stanislav Lobotka v zápase proti FC Barcelona.
12.03.2024
Prvá prehra Calzonu prišla v najnevhodnejší čas, sezónu Neapolu v Lige majstrov nezachrániO jediný gól zverencov Francesca Calzonu sa postaral stopér Amir Brahmani.
12.03.2024
FC Barcelona - SSC Neapol: ONLINE prenos z odvety osemfinále Ligy majstrov.online
12.03.20243
Liga majstrov: FC Barcelona triumfovala v odvete nad SSC Neapol a postúpilaSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu odvety osemfinále Ligy majstrov: FC Barcelona - SSC Neapol.