Volejbal

Majú minimálnu šancu na postup. Slovenky podľahli domácim Poľkám

Slovenské volejbalistky získali proti favoritovi stretnutia set.   25. máj 2017, o 23:08

Slovensko bude v európskych súťažiach zastupovať päť tímov

Z pätice klubov sú tri mužské a dva ženské.   25. máj 2017, o 21:02

Slováci zaznamenali druhú výhru, po Luxemburčanoch zdolali aj Moldavcov

Slovenskí volejbalisti na kvalifikačnom turnaji doteraz podľahli iba Rakúšanom.   25. máj 2017, o 19:34

Slovenskí volejbalisti v kvalifikácii dosiahli prvú výhru, zdolali Luxemburčanov

Slováci sa poriadne vytrápili, druhý a tretí set vyhrali až v koncovke.   24. máj 2017, o 20:09

Slovenky svoj druhý kvalifikačný zápas zvládli, suverénne zdolali volejbalistky z Cypru

Slovenské volejbalistky sú priebežne na tretej pozícii.   24. máj 2017, o 19:59

Slováci nezvládli koncovky setov a na úvod kvalifikácie prehrali s Rakúskom

Slovenskí volejbalisti si skomplikovali boj o účasť na majstrovstvách sveta. V prípade úspechu by bola ich premiérová.   23. máj 2017, o 19:27

Slovenky odštartovali kvalifikáciu prehrou, vo Varšave nestačili na ČeškyVideo

Slovenské volejbalistky začali zápas veľmi dobre, s prehľadom vyhrali prvý set. Ďalšie tri však jasne prehrali.   23. máj 2017, o 18:49

Mladí Slováci prehrali na ME v Púchove aj tretí zápas, po dráme nestačili na ČeskoFoto

Volejbalisti Slovenska do 19 rokov odohrajú v rámci skupiny ešte dva zápasy. V stredu s Fínskom a vo štvrtok s Tureckom.   24. apr 2017, o 22:15

Slovenskí volejbalisti napokon po dráme prehrali.

Prievidza po veľkej dráme zdolala Nitru a udržala sa v hre o titulVideo

Vo finále play-off extraligy volejbalistov vedie Nitra 2:1 na zápasy a je stále blízko k obhajobe titulu.   23. apr 2017, o 8:21

Na snímke z druhého zápasu série Valdir Sequeira (vpravo) z Prievidze smečuje v súboji proti Nitre.

Myjavčania sa pripravujú na štvrťfinále Vyzývacieho pohára. Privítajú lídra francúzskej ligy

Myjava je jediným mužským zástupcom SR v pohárovej Európe v tejto sezóne.   13. feb 2017, o 17:14

Jakub Ihnát a Matúš Durec, obaja z TJ rtak Myjava, Kresimir Prlič a Matija Sabljak, obaja z HAOK Mladost Záhreb, počas prvého zápasu osemfinále Vyzývacieho pohára vo volejbale mužov medzi TJ Spartak Myjava (SR) a HAOK Mladost Záhreb (Chorvátsko).

Myjava postúpila do štvrťfinále Vyzývacieho pohára, o výhre rozhodla v zlatom sete

Volejbalisti Spartak Myjava.

Volejbalisti Myjavy v prvom osemfinále Vyzývacieho pohára prevalcovali Záhreb

Myjava je jediným mužským zástupcom SR v pohárovej Európe v tejto sezóne.   19. jan 2017, o 20:28

So skupinou môžeme byť spokojní, povedal tréner Rojko

Slovenské volejbalové reprezentantky, obhajkyne striebra, spoznali svoje súperky v Európskej lige 2017.   12. jan 2017, o 20:57

Slovenské volejbalistky sa nedávno márne pokúšali v súboji s Češkami o postup na majstrovstvá Európy 2017.

Šestnásťfinále Vyzývacieho pohára: Myjava doma vyhrala nad Amstettenom

Prvý zápas šestnásťfinále Vyzývacieho pohára volejbalistov doma TJ Spartak Myjava nad rakúskym VCA Amstetten NÖ vyhral 3:0.   7. dec 2016, o 20:32

Takmer s ňou postúpil na ME. Rojko ostáva trénerom ženskej volejbalovej reprezentácie

Zväz s ním predĺžil spoluprácu o ďalšie dva roky.   1. dec 2016, o 15:22

Marek Rojko.

Na Slovensku patril k najlepším. Zomrel Kervin Piňerua, mal iba 25 rokovVideo

Venezuelčan pôsobil na Slovensku v rokoch 2013 -2015.   1918. nov 2016, o 12:29

Kervin Piňerua (vľavo).

Slovenky vyhrali, na majstrovstvá Európy však nepostúpili. Češky získali dva setyFoto

Slovenky museli vyhrať 3:0 alebo 3:1, aby si vynútili zlatý set.   5. okt 2016, o 19:46

Češky (vľavo) prehrali, no vďaka dvom získaným setom postúpili na ME.