MS v zjazdovom lyžovaní 2019

MS v alpskom lyžovaní 2019 sa konajú vo švédskom Aare od 5. februára do 17. februára.

Majstrovstvá sveta ponúknu jedenást pretekov - slalom mužov a žien, obrovský slalom mužov a žien, super-G mužov a žien, zjazd mužov a žien, alpskú kombináciu mužov a žien a tímovú sútaž.

Najväcšou nádejou Slovenska na medailový úspech je Petra Vlhová.

Kompletný program a výsledky MS v alpskom lyžovaní 2019 si pozrite tu >>>

Hráči Slovenska po prehre s Kanadou na MS v hokeji 2019.
23.12.20193
Vlhová v Aare či zápas s Kanadou. Momenty roka 2019 podľa SMEUdalosti, ktoré nám utkveli v pamäti.
23.12.20193
Ilustračná fotografia.
03.04.2019
Policajt zverejnil video s dopujúcim lyžiarom, dostal pokutuNavyše musí športovcovi zaplatiť odškodné.
03.04.2019
Hans Christer Holund.
03.03.2019
Nóri ovládli bežecké disciplíny na MS, záverečné preteky vyhral HolundVyhrali všetky mužské preteky.
03.03.2019
Švédska ženská štafeta získala zlato na MS v lyžovaní 2019.
28.02.2019
Švédske reprezentantky získali zlato zo štafety na MS v lyžovaníNórsko skončilo druhé.
28.02.2019
28.02.201916
Dopingový škandál naberá na rozmeroch. Zapojené aj iné športy, tvrdí políciaKriminálna skupina roky poskytovala krvný doping.
Nór Jarl Magnus Riiber.
28.02.2019
Nór Riiber je na čele poradia na MS po skokanskej časti súťaže jednotlivcovPretekárov čaká ešte 10-km bežecký úsek
28.02.2019
Poltoranin v cieli.
28.02.2019
Rakúšania zatkli aj Kazacha Poltoranina, dvojnásobného medailistu z MSŠportovca bude obhajovať federácia.
28.02.2019
Petra Vlhová.
22.02.201922
Vlhovú vítal v Liptovskom Mikuláši dav fanúšikov, neubránila sa slzámLyžiarka sa vrátila do rodného mesta.
Petra Vlhová a jej tri medaily z MS v lyžovaní 2019 - zlato z obrovského slalomu, striebro z alpskej kombinácie a bronz zo slalomu.
20.02.201926
Vlhová o blížiacich sa pretekoch na Slovensku: Dúfam, že sa to podaríSlovenka sa vrátila zo Švédska.
Petra Vlhová v objatí s Mikaelou Shiffrinovou.
18.02.201916
Shiffrinová: Vlhová je pre mňa veľká motivácia a inšpiráciaĎalší súboj ich čaká už v utorok.