Miláno - San Remo 2019

Miláno - San Remo sú cyklistické jednorázové preteky, ktoré sa v roku 2019 konajú 23. marca. Preteky sú zaradené do kategórie UCI WorldTour.

Úcastníkom pretekov je aj slovenský jazdec Peter Sagan, ktorý vlani skoncil na šiestom mieste.

Peter Sagan.
Miloslav Šebela24.04.201959
Sagan odletel do Monaka. Chce si oddýchnuť a načerpať silyZmenil plány a na Liege - Bastogne - Liege sa nepredstaví.
Peter Sagan.rozhovor
Miloslav Šebela16.04.20193
Zánický: Sagan sa mi zdal neporaziteľný, ale Roubaix je zradnéPeter Zánický hodnotí jarné klasiky.
26.03.201913
Pomôže iba pouličná bitka ako za starých čias, radia SaganoviSlováka čakajú ďalšie klasiky.
Julian Alaphilippe.
Miloslav Šebela23.03.20195
Sagan zažil deja vu. Zaváhal tesne pred cieľomSlávnu klasiku vyhral Alaphilippe.
Zľava Oliver Naesen, Julian Alahilippe a Michal Kwiatkowski.
23.03.201994
Sagan sa víťazstva na Miláno - San Remo opäť nedočkal, neuspel v záverečnom šprinteTriumfoval Julian Alaphilippe.
Peter Sagan pred štartom pretekov v Innsbrucku.
23.03.201931
Sagan: Vo svete máme väčšie problémy ako vyhrať nejaké pretekySlovák má deviaty pokus.
Pred dvomi rokmi Peter Sagan prehral súboj o víťazstvo na Miláno - San Remo veľmi tesne.
Miloslav Šebela22.03.20197
Sagan vraj blufuje. Zahral to, jeho viróze neverím, tvrdí šéf Quick StepuPodľa súperov je Sagan v lepšej forme.
Peter Sagan po prehratom súboji s Geraldom Ciolekom na Miláno - San Remo 2013.
Miloslav Šebela21.03.20192
Aby som sa zahrial, tak som močil do nohavíc, priznal SaganPrehra na Miláno - San Remo 2013 ho stále mrzí.
Poliak Kwiatkowski (uprostred) porazil Sagana v záverečnom šprinte na klasike Miláno - San Remo 2017.
20.03.201931
Saganovi chýba triumf na slávnych pretekoch: V sobotu to bude o inomSlovenský cyklista má za sebou generálku na jarné klasiky.