Okolo Flámska 2019

Okolo Flámska sú cyklistické jednorázové preteky, ktoré sa v roku 2019 konajú 7. apríla. Preteky sú zaradené do kategórie UCI WorldTour a patria tiež medzi monumentálne klasiky.

Úcastníkom pretekov je aj slovenský cyklista Peter Sagan, ktorý klasiku vyhral v roku 2016. Vlani skoncil na šiestom mieste.

Peter Sagan po triumfe na Paríž - Roubaix.
Miloslav Šebela29.04.201928
Na virózu sa dva mesiace vyhovárať nedá. Prišiel Saganov koniec?Cyklistické klasiky sú za nami.
Peter Sagan.rozhovor
Miloslav Šebela16.04.20193
Zánický: Sagan sa mi zdal neporaziteľný, ale Roubaix je zradnéPeter Zánický hodnotí jarné klasiky.
Peter Sagan.
Miloslav Šebela08.04.201945
Okolo Flámska? Videl som samých zbabelcov, vraví šéf veľkého tímuPeter Sagan sa už teší na Paríž - Roubaix.
Alberto Bettiol (vľavo) sa raduje z víťazstva na Okolo Flámska, vedľa neho Alexander Kristoff, ktorý skončil tretí.
Miloslav Šebela07.04.201942
Sagan sa rozčuľoval, márne. Favoritov zaskočil Talian, ktorý nikdy predtým nevyhralKlasiku Okolo Flámska vyhral Bettiol.
Igor Dopirák07.04.2019
Pred pretekmi zabával. Ako Sagan bojoval na Okolo FlámskaPozrite si momentky z pretekov.
Alberto Bettiol sa raduje z víťazstva na Okolo Flámska 2019.
07.04.2019122
Sagan ďalší triumf na Okolo Flámska nepridal, favoriti v závere vôbec nespolupracovaliSlávnu klasiku vyhral Bettiol.
Peter Sagan počas klasiky Okolo Flámska.