ME vo volejbale 2019

V roku 2019 sa uskutocnia majstrovstvá Európy vo volejbale žien aj mužov.

ME vo volejbale 2019 žien sa uskutocnia od 23. augusta do 8. septembra, hostia ich Slovensko, Turecko, Polsko a Madarsko.

ME vo volejbale 2019 mužov sa uskutocnia od 12. do 29. septembra, hostia ich Francúzsko, Belgicko, Slovinsko a Holandsko.

Slovenské  volejbalistky sa lúčia s divákmi  po osemfinálovom stretnutí Slovensko - Taliansko.
26.10.2019
Organizátori sa dočkali uznania. Bratislavská časť volejbalového šampionátu bola ocenenáHráčom roka sa stal Kovačevič.
26.10.2019
Srbsko po ME vo volejbale 2019.
29.09.20192
Najlepší európsky volejbal sa hrá v Srbsku. Po ženách získali zlato aj mužiSlovinci získali vo finále iba set.
29.09.20192
Momentka zo zápasu Poľsko - Francúzsko na ME vo volejbale 2019.
29.09.2019
Poľskí volejbalisti si vybojovali bronz, proti domácim Francúzom nestratili ani setPoliaci potvrdili úlohu favoritov.
29.09.2019
Srbskí volejbalisti.
28.09.20193
Druhú finálovú miestenku na ME vo volejbale si vybojovali SrbiZahrajú si proti Slovincom v Paríži.
28.09.20193
Ilustračná fotografia.
27.09.20193
Poliakov na ME poškodili, rozhodcovia si nevšimli štvrtý dotykChyba odštartovala obrat domácich.
27.09.20193
27.09.2019
Slovinskí volejbalisti prekvapivo zdolali Poliakov a postúpili na ME už do fináleSlovincom pomohlo domáce publikum.
27.09.2019
Volejbalisti Srbska oslavujú postup do semifinále.
24.09.2019
Srbi a Francúzi postúpili do semifinále ME vo volejbaleSemifinálové dvojice sú známe.
24.09.2019
23.09.20192
Slovinskí volejbalisti vyradili Rusov a postúpili do semifinále MEĎalej idú aj Poliaci.
23.09.20192
22.09.2019
Posledným štvrťfinalistom ME vo volejbale sú Taliani, Turkom nedarovali ani setV boji o semifinále ich čaká domáce Francúzsko.
22.09.2019
Momentka zo zápasu Srbsko - Česko na ME vo volejbale mužov 2019.
21.09.20191
Českí volejbalisti nezískali v osemfinále ME ani set, Belgičania po dráme vypadliBelgicko vyhrávalo už 2:1 na sety.