MS v cyklistike 2020

Majstrovstvá sveta v cyklistike sa v roku 2020 uskutocnia vo Švajciarsku, podujatie sa koná od 20. do 27. septembra.

MS v cyklistike 2020 vyvrcholí ako zvycajne pretekmi mužov Elite, v ktorých by nemal chýbat Peter Sagan.

Julian Alaphilippe sa raduje z víťazstva na MS v cyklistike 2020.
Igor Dopirák27.09.2020
Alaphilippe plakal v cieli i na pódiu. Ako dosiahol najväčší úspech v kariérePozrite si najlepšie momentky.
Julian Alaphilippe vyhráva MS v cyklistike 2020.
27.09.202085
Alaphilippe je novým majstrom sveta, Pogačar a Roglič nie sú ani na pódiuVan Aert sa teší z ďalšej medaily.
Anna van der Breggenová vyhrala hromadné preteky na MS v cyklistike 2020.
26.09.2020
Je len druhou v histórii. Holanďanka vyhrala po časovke aj hromadné pretekyV samostatnom úniku bola viac než 41 kilometrov.
26.09.2020
Tadej Pogačar (vpravo) a Primož Roglič počas Tour de France.
Miroslav Kováčik26.09.202032
Pogačar dopraje krajanovi dúhový dres: Bola by to rozprávkaSlovinci zabojujú o titul majstra sveta.
Majstrom sveta v časovke 2020 sa stal Filippo Ganna.
25.09.20201
Van Aert skončil druhý a Thomas až štvrtý. Časovku na MS vyhral prvý raz TalianJediný Slovák Cully skončil v piatej desiatke.
25.09.20201
Chloe Dygertová na MS v cyklistike 2020.
25.09.2020
Bola jasne prvá. Obhajkyňa mala ťažký pád, ukázala zranenieAmeričanka šla jasne za zlatom.
25.09.2020
Anna van der Breggenová.
24.09.20201
Konečne prekonala smolu. Po štyroch druhých miestach sa stala majsterkou svetaCyklistka Anna van der Breggenová vyhrala na MS časovku.