Albon rozbil svoj monopost. Najviac na to však doplatí jeho tímový kolegaJazdec Williamsu havaroval v úvodnom piatkovom tréningu.
pi 13:08
Alex Albon na okruhu v Melbourne.
pi 09:32
Albon havaroval a rozbil svoj monopost, v tréningoch najrýchlejší Norris a LeclercÚradujúci majster sveta Max Versappen bol v oboch úvodných tréningoch na 2. mieste.
pi 09:32
Carlos Sainz.
21.03.2024
Definitíva o štarte Sainza v Austrálii padne po tréningoch. Urobil som maximum, hovoríŠpaniela na Veľkej cene Saudskej Arábie nahradil 18-ročný Oliver Bearman, ktorý v debute obsadil siedme miesto.
21.03.2024
Veľká cena Saudskej Arábie formuly 1.
Miloslav Šebela21.03.202411
Kde sledovať formulu 1? Možností je menej, no stále je z čoho vyberaťKanál Nova Sport 5 je v ponuke jedného operátora.
20.03.2024
Sainz je po operácii slepého čreva späť a bude štartovať v MelbourneNa Veľkej cene Saudskej Arábie ho nahradil 18-ročný Oliver Bearman.
20.03.2024
Nikita Mazepin.
20.03.20241
Vráti sa do F1? Európska únia by mala zrušiť sankcie voči ruskému jazdcoviPretekár pre sankcie z EÚ prišiel o svoje miesto v tíme F1 Haas.
20.03.20241
Nikki Lauda, Lewis Hamilton, Michael Schumacher a mnohí ďalší. Pozrite si historické poradia najúspešnejších pretekárov formuly 1 (F1).
19.03.2024
Verstappen dosiahol 100 pódií. Rebríček TOP 10: Kto má najviac víťazstiev či pole position v F1?Pozrite si historické poradia v počte titulov, víťazstiev, pódiových umiestnení a pole positon v seriáli formula 1.
19.03.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).
12.03.2024
Felipe Massa.
11.03.2024
Massa nie je zmierený s prehrou z roku 2008, jeho prípad bude prejednávať najvyšší súdBrazílčan skončil v celkovom hodnotení druhý za Britom Lewisom Hamiltonom.
11.03.2024
Jazdec tímu Oliver Bearman.rozhovor
Miroslav Kováčik11.03.20243
Mladík z Ferrari zaujal svet F1. Jazdil vyspelo vo veku, v akom Hamilton nebol pripravenýOliver Bearman obsadil siedme miesto na Veľkej cene Saudskej Arábie.